Spolky a sdružení

  • Rybáří Měřín
  • Sbor dobrovolných hasičů
  • Český svaz včelařů
  • Myslivecké sdružení Strž

Soutěž hasičských sborů 2010

shd2010V sobotu dne 19.června 2010 proběhla na fotbalovém hřišti "Jiskry" Měřín velká soutěž Hasičských sborů. Pořadatelé svou úlohu zvládli velmi dobře, dokonce počasí hasiče nezradilo. Všichni přítomní mohli prožít příjemné dopoledne. Vyhrál každý, kdo se zúčastnil. Více foto.

Oslava 135. roku založení SHD

hasici-oslavyDne 10.5.2009 se v Měříně uskutečnila soutěž ke 135 výročí od založení SDH Měřín. Na cvičném,travnatém fotbalovém hřišti soutěžila družstva: Měřína, Netína, Meziříčka, Hlízková, Stránecké Zhoři, Kochánova, Otína, Pavlínova a Horních Radslavic. Počasí soutěžícím i divákům přálo.Všichni přítomní prožili krásné a zábavné nedělní odpoledne. Všichni účastníci bojovali srdnatě,proto zaslouží pochvalu a vůbec nezáleží na tom, kdo byl první a kdo poslední. Fotografie naleznete zde.

Výstava včelích produktů

vcely1O velikonoční neděli 4.4.2010 pro nás, občany, měřínští včelaři připravili výstavku nejrůznějších včelích produktů, které určitě zaujaly všechny návštěvníky. Děkujeme všem pořadatelům za jejich vynikající práci a za úžasný zážitek, který připravili všedm hostům. Děkujeme.
Fotografie z výstavy.